Týden mozku 2018

Začíná jubilejní, 20. ročník festivalu Týden mozku

NOVINKY

Už dnes se všem příznivcům výzkumu mozku a neurověd otevírají dveře Akademie věd ČR v Praze na Národní. Festival Týden mozku, který se koná od 12. do 18. března 2018 nabízí množství zajímavých přednášek, workshopů, výstavu i další interaktivní program.

Co vás čeká

Letošní ročník je nově o dva dny delší, o víkendu program potěší především rodiny s dětmi. Akce je součástí celosvětové kampaně informující o nejnovějším pokroku v oblasti výzkumu mozku, tzv. Brain Awareness Week. Na veškeré akce je vstup zdarma, poslední volná místa je možno rezervovat na www.tydenmozku.cz.
Program ve všední dny zastřešuje tři přednášky, na které v podvečer navazuje doprovodný program v podobě workshopu nebo panelové diskuse. Zajímavosti a novinky z oboru si připravili
odborníci jako například Ing. Miroslava Anděrová, CSc., prof. MUDr. Josef Syka, DrSc., prof. RNDr. Aleš Stuchlík, DrSc., prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych, MUDr. Petr Libý,
Ph.D., nebo doc. MUDr. David Netuka, Ph.D. Do programu se také velkou měrou zapojují všechny lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
O víkendu se budova Akademie věd ČR stane světem hlavolamů, hádanek nebo interaktivních exponátů například od iQLANDIE a Techmanie. Interaktivní workshop NáZNAK přiblíží svět neslyšících skrze zážitek, který může vyzkoušet každý. Měření mozkových vln umožní unikátní přístroj Mindball z Mozkoherny Evy Fruhwirtové.
Mnohé přednášky budou po skončení festivalu nahrány na web www.tydenmozku.cz, kde také probíhá registrace na pořádané akce.

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživately / 5. Celkem hodnotilo

Hlavolam zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.