Výstava Hry a hlavolamyVýstava Hry a Hlavolamy 2019

25. výstava Hry a hlavolamy bude opět probíhat v Novoměstské radnici v Praze

NOVINKY
4
(1)

Velká herna deskových, společenských či karetních her, výstavy hlavolamů z celého světa, hlavolamové worskhopy a přednášky pro školy a dětské kolektivy, workshopy pro veřejnost… Když přijdete na úplně celou dobu, můžete si hrát 40 hodin! To je výstava Hry a hlavolamy 2019!
Výstava začne ve středu, 25.září a potrvá do soboty, 28. září.

Jak výstava probíhá?

Výstava je herní, interaktivní, zkrátka a dobře se připravte především na vyzkoušení her a hlavolamů na vlastní kůži. Pod vedením instruktorů si vybranou hru zahrajete a pak si ji můžete třeba za zvýhodněnou cenu rovnou koupit. Nebo si v herně můžete jen celý den hrát 😉
Dále budete mít jednu z mála příležitostí vidět rozsáhlou sbírku hlavolamů Josefa Hordiny – ježka v kleci v mnoha provedeních, Rubikovy kostky, nemožné objekty, japonské dřevěné hlavolamy i sbírku retro hlavolamů.

Herna deskových her

Největším lákadlem bude jistě velká herna deskových, společenských či karetních her.
Probíhá nepřetržitě všechny dny a u stolků bude možné si pod vedením herních instruktorů všechny představované hry vyzkoušet. Většinu her bude možné si na výstavě také za výhodnou cenu pořídit.
V pátek je herna prodloužena do 20 hodin, ostatní dny končí v 18 hodin.

Výstava hlavolamů

Ve vitrínách, ale i na hlavolamovém stole, si budou moci návštěvníci prohlédnout desítky mechanických hlavolamů, řadu z nich s možností koupě. Obchod Hry a hlavolamy bude mít na výstavě velmi zajímavé slevy. Objednejte si zboží předem a domluvte převzetí přímo na výstavě.

Pro školní třídy, skupiny a oddíly je připraven zajímavý a naučný program
  1. část – HLAVOLAMOVÝ WORKSHOP Pro zájemce je připraven hlavolamový workshop, kde se seznámí s řadou hlavolamů a osobně si je pod vedením instruktora vyzkouší. Pro školy bude probíhat ve středu, čtvrtek a v pátek dopoledne. Je možné se ale domluvit na workshopu i v odpoledních hodinách nebo víkendech pro skupiny od 10 osob. Délka 30-45 minut.
  2. část – PŘEDNÁŠKY o hlavolamech a matematice. Přednášky budou probíhat ve všední dny dopoledne, účast je třeba si předem rezervovat
  3. část – HERNA společenských, deskových a karetních her
  4. část – VÝSTAVA hlavolamů – zajímavé hlavolamy budou k vidění ve vitrínách.
    Programy pro školy se uskuteční ve všední dny (středa, čtvrtek a pátek). Pro skupiny nad 10 osob lze uplatnit skupinové vstupné.

O minulých ročnících jsme psali ZDE (2018) nebo například ZDE (2017)
Aktuality a podrobnosti naleznete ZDE.

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživateli 4 / 5. Celkem hodnotilo 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *