Brnohraní 2017

BRNOHRANÍ 2017

NOVINKY

Brnohraní je akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Akce se bude konat 24. – 26. listopadu 2017 ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně. Hrát se bude tři dny od rána do večera a přijít může skutečně každý. Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry jsou připraveny pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde! A k tomu ještě hlavolamy!

Organizační pokyny

Akce se koná ve dnech 24. – 26. listopadu 2017. Hrací doba bude v pátek 11.00 – 21.00, v sobotu 9.00 – 22.00 a v neděli 9.00 -16.00. Přijít může kdokoliv, na místě budou kromě stovek deskovek i stánky s občerstvením, akce je ale nealkoholická! Na Brnohraní můžete čekat také stánky jednotlivých herních firem a vydavatelství, takže pokud vás nějaká hra při zkoušce zaujme, budete si ji moci na místě za výhodnou cenu rovnou koupit!

Vstupné

Vstupné na Brnohraní je spíše symbolické, a to 40 Kč na celý hrací den.
Děti od 6 do 15 let platí 20 Kč, mladší děti mají vstup bezplatný.

Turnaje

V průběhu Brnohraní proběhne několik turnajů, na které se můžete už nyní přihlásit. Jejich rozpis najdete v programu na stránkách festivalu. Přihlašování probíhá do 22.11.2017 přes mail na adrese info@brnohrani.cz, do předmětu mailu uveďte „Přihláška + název hry“, do které se chcete přihlásit. Kapacita většiny turnajů je 16 či 32 osob, počet přihlášených budeme aktualizovat na stránkách. Vzhledem k omezenému počtu míst v turnajích je zatím limit dvou turnajů na osobu, do dalších se budete moci přihlásit na místě, pokud zbudou volná místa.

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživateli / 5. Celkem hodnotilo

Hlavolam zatím nikdo nehodnotil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *