Bílé puzzle 1000

Edice puzzle o 1000 dílcích je celé bílé. To je výzva!

NOVINKY
4
(2)

V době karantény prudce narostla poptávka po nejrůznějších kratchvílích, které jindy člověk vyhledává spíše za dlouhých zimních večerů. Společnost Tinyouth se chopila příležitosti a pro ty, kteří již nevěděli, jak ukrátit čas a zahnat nudu vydala speciální edice puzzle (Jigsaw puzzle) v obtížnosti 1000 kusů. Což by nebylo tak extrémně náročné, kdyby tento kus nebyl celý bílý.

Jelikož se výrobci svého zadání zřejmě zalekli, rozdělili zadní stranu finálního obrázku do čtyř sekcí. Každou potiskli jedním druhem opakujícího se vzoru. Tím umožní řešiteli rozdělit dílky do čtyř skupin, navíc je také možné nalézt dílky “přechodové”, čímž je celé luštění opět zjednodušené.

Velikost složeného puzzle ve verzi “Micropuzzle” je 38×26 centimetrů. K mání je ovšem také puzzle o velikost 420 x 297 cm, což odpovídá formátu A3. To je dílo, které se dá už zarámovat a někde vystavit… Další přidanou hodnotou skládačky je, že zručný malíř může na bílou plochu namalovat vlastní dílo a to pak opět rozložit a použít jako zajímavý originální dárek…

A pokud by snad výzva nebyla dostatečná, je zde skládačka zcela černá…

O historii těchto hlavolamů si můžete přečíst ZDE.

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživateli 4 / 5. Celkem hodnotilo 2

1 thought on “Edice puzzle o 1000 dílcích je celé bílé. To je výzva!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *