Knižní šifra 2018

Knižní šifra 2018 je tady

NOVINKY
5
(1)

Již počtvrté si nejen milovníci literatury mohou zaluštit a zasoutěžit v Knižní šifře, kterou pořádá nakladatelství Martinus.cz. Stejně jako v minulých letech je na obrázku zašifrováno celkem 64 známých i méně známých knih. V době od 29. října do 7. prosince se každý pracovní den na webové stránce odkryje nová část obrazu. Za každý uhodnutý název získává vylosovaný vítěz knihu.  Za každou další uhodnutou knihu je pak navyšuje i případná výhra pro vylosovaného účastníka.
Tradičně výborně graficky zpracovaná šifra láká každý rok více a více soutěžících. na facebooku ale i různých knižních fórech vznikají diskusní skupiny, kde si účastníci vyměňují názory na aktuálně odtajněné šifry knižních titulů.
Kromě hlavní Soutěže o hlavní výhru mohou během Doby trvání soutěže probíhat i další soutěže uveřejněné na www.martinus.cz/kniznisifra dále jako Tajný bonus. Pravidla Tajných bonusů budou uveřejněné na webové uvedené stránce na příslušném místě. Tajné bonusy mohou být dostupné pouze pro Účastníky soutěže, kteří splní určené podmínky (například uhádnou určitý počet knih v hlavní Soutěži).
O tom, jak dopadl minulý ročník si můžete přečíst ZDE.
 

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživateli 5 / 5. Celkem hodnotilo 1

Tagged

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *