Knižní šifra III.

Knižní šifra III. začíná 23. října 2017

NOVINKY
4
(1)

Nakladatelství Martinus i v letošním roce připravilo vynikající soutěž především pro milovníky literatury. Výherce soutěže může být každý, kdo se zaregistruje. Během hry však může určit výši své případné výhry…
A v čem šifrování vlastně spočívá? V období od 23. 10. 2017 do 1. 12. 2017 se každý pracovní den (pondělí až pátek) na webové stránce odkryje nová část obrazu, jehož autorem je Martin Bajaník.  Účastník musí najít a zadat název knih, důmyslně ukrytých v obraze. Za každou  uhodnutou knihu se Účastníkova potenciální výhra, v případě, že by vyhrál hlavní cenu, navyšuje o dárkovou poukázku na nákup knih v knihkupectví Martinus.cz v hodnotě 250 Kč. Po uhodnutí a zadání knihy do herního rozhraní má Účastník také možnost odpovědět na kvízovou otázku ke každé uhodnuté knize. Na zadání odpovědi má 30 sekund. Hlavní výherce, který získá hlavní cenu, bude vybrán náhodným losováním ze všech e-mailových adres Účastníků soutěže.
Soutěž je určena všem milovníkům literatury a ze zkušenosti z let minulých lze očekávat, že bude opravdu velice zábavnou a hodnotnou.
Soutěž naleznete na www.kniznisifra.cz

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživateli 4 / 5. Celkem hodnotilo 1

Tagged

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *