Knižní šifra

Po celý březen hledejte názvy knih v KNIŽNÍ ŠIFŘE 2016

NOVINKY
4
(1)

Oslavte  březen – měsíc knihy a odhalte Knižní šifru! Celý březen budou organizátoři z vydavatelství martinus.cz každý den odkrývat novou část obrazu, do kterého autor schoval až 64 knih různých žánrů a z různých období. Nezapomeň, hledáme přesně ty knihy, které do obrazu ukryl malíř! Pokud se vám nebude dařit, možná hledáte něco, co tam autor neschoval. Ano, může to být těžké, neboť Martinus.cz má v nabídce asi 200 000 knih :-) Soutěže se můžete účastnit po registraci pomocí e-mailu.  Soutěž se uskuteční ve dnech od 01. 03. 2016 do 31. 03. 2016
Účastník po přihlášení se svojí platnou e-mailovou adresou může hledat názvy knih, skryté v ilustraci umístěné na webové stránce www.kniznisifra.cz. Knihy, které našel a správně zadal do herního rozhraní, se automaticky ukládají do seznamu spárovaného s e-mailovou adresou soutěžícího, kterou uvedl jako svou kontaktní adresu při přihlášení do Soutěže. V období od 1. 3. 2016 do 30. 3. 2016 se každý den na webové stránce odkryje nová část obrazu. Za každou uhodnutou knihu se účastníkova potenciální výhra, v případě, že by vyhrál hlavní cenu, navyšuje o dárkovou poukázku na nákup knih v knihkupectví Martinus.cz v hodnotě 250 Kč. Hlavním výhercem, který vyhraje hlavní výhru, se stává 3333. zapojený Účastník do Soutěže, který uhádl alespoň polovinu ilustrací, tj. 32 knih. V případě, že podmínku (uhádnutých minimálně 32 knih) splní méně než 3333 Účastníků, výhercem se stane 333.
Účastník v pořadí, který tuto podmínku splnil. Kromě hlavní Soutěže o hlavní výhru mohou během Doby trvání Soutěže probíhat i další soutěže zveřejněné na www.kniznisifra.cz tzv. – Tajný bonus.
Tak hurá do toho a hodně štěstí i logického úsudku…

Jak vás tento hlavolam zaujal?

Celkové hodnocení uživately 4 / 5. Celkem hodnotilo 1

Tagged

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.